Publikováno 13.3.2016

KFC interier suteren 11

KFC představuje nové pojetí interiéru restaurací, v němž staví na historických základech značky a má posilovat komunikaci jejích hlavních hodnot. Těmi jsou kvalita, čerstvost, lokální dodavatelé a ruční příprava pokrmů těsně před podáváním. Základním stavebním prvkem nových restaurací je využití přírodních materiálů, jako jsou dřevo, cihly a živé rostliny.

Dekorace na stěnách odkazuje na historické kořeny značky KFC. Důležitou součástí nové generace restaurací je otevřená kuchyně, kde mohou zákazníci pozorovat přípravu pokrmů.

KFC interier prizemi1

Některé restaurace také zavádějí nový systém objednávání a výdeje pokrmů, kterým chtějí navázat úzký kontakt s hosty.

Otevrena kuchyne1

„Osobní přístup k hostům je pro nás důležitý, při obsluze je oslovujeme jmény a vycházíme vstříc individuálním přáním,“ vysvětluje Libor Hubík,market director KFC CZ. Součástí nového konceptu restaurací jsou také nové uniformy, které by se ve všech restauracích KFC měly objevit v průběhu letošního roku. Všechny nově otevírané a rekonstruované restaurace již budou navrženy v tomto novém pojetí. Tento design je možné v současné době najít v restauracích v Kladně, Frýdku-Místku, Českých Budějovicích, Kolíně a v Praze na I. P. Pavlova.

Zdroj textu a obrázků: ČTK, MediaGuru.cz