Publikováno: 5.11.2016

Bageterie boulevard dubai UAE fastfoods.cz 05

Český fastfoodový řetězec Bageterie Boulevard zapíchl další špendlíky do mapy Evropy a dokonce i mimo ni. Kde všude už nyní je? Tam, kde byste to opravdu nečekali. Čtěte dál.

 

Bageterii, kterou vlastní český Crocodille, můžete navštívit v České republice už na 26 místech. Pokud Bageterie chtěla expandovat, tak kam jinam než na Slovensko. V Bratislavě narazíte na 2 pobočky.

Bageterie boulevard dubai UAE fastfoods.cz 02

Nejméně očekávanou destinací kam mohla Bageterie expandovat se nakonec staly Spojené Arabské Emiráty. Je pravda, že Dubaj je poslední dobou velmi vyhledávaná destinace i českých turistů. Levné letenky, hotely, super služby tak proč neotevřít na pláži Bageterii Boulevard.

Bageterie boulevard dubai UAE fastfoods.cz 03

Pokud poletíte do Dubaje, pobočku která otevřela v únoru tohoto roku, můžete navštívit na Jumeirah Beach naproti Sunset Mall, na adrese Jumeirah 3.

Bageterie boulevard dubai UAE fastfoods.cz 04

Otevřeno má každý den od 7:00 do 23:00. Další důvod proč jet do Dubaje :-) Dopoledne na pláži, k obědu bagetu a zpět na pláž. Po koupáni pak k večeři další bagetu. Výhoda plážové pobočky.

Ceny za bagetu jsou od 20 AED až po 28 AED

 

Úplně nejnovější lokalitou, kde narazíte na Bageterii Boulevard je Německo. Nejnavštěvovanějším německým městem a vyhledávaným nákupním cílem čechů jsou bezesporu německé Drážďany. Město je velmi blízko českých hranic a proti není divu, že první pobočka vznikla právě v Drážďanech.

Bageterie boulevard dresden fastfoods.cz 01

Pobočka je otevřena od půlky října tohoto roku. Naleznete ji v oblíbeném nákupním centru "Centrum Galerie Dresden". Otevřeno má každý den mimo neděli od 9:30 do 20:00. Přesná adresa pro neznalé Drážďan je Prager Strasse 15.

Nabídka německé pobočky je totožná s českou, včetně Chef Menu a Fit Calories. V roce 2017 plánuje Bageterie otevření dalších poboček v Berlíně a Lipsku.

 

Dave

Zdroj foto: bb.cz, facebook.com, zomato.com