b_400_0_16777215_00_images_stories_mcdonalds-mcwrap.jpg

Dnešním dnem začíná v McDonaldu nový produkt McWrap™. Na výběr máte ze tří druhů Wrapů, Crispy Chicken, Grilled Chicken a Classic Beef. V nabídce jsou též nové hranolky WRAP FRIES. Menu stojí 109,- a samotný Wrap 75,- Ochutnali jsme pro Vás Grilled Chicken a Crispy Chicken.

Crispy Chicken Wrap
- pšeničná tortilla plněná čerstvým ledovým salátem, rajčaty, rukolou, pikantní salsa omáčkou, omáčkou McChicken™ a smaženým obalovaným kuřecím plátkem vyrobeným z jemně sekaného masa z kuřecích prsou, strouhanka ochucená kořením.

Chuťově bych crispyho přiřadil ke konkurenčnímu KFC Twisteru. Pikantní salsa omáčka je opravdu pikantní a je cítit. K menu jsem si dal za výhodnou cenu 29,- Kč 5 kuliček mozzarelly s tomatovou omáčkou, které byly opravdu chutné. Velikostně jsou na tom zhruba stejně jako krokety. Akorát do pusy.

PedestrianGrilled Chicken Wrap
- pšeničná tortilla plněná čerstvým ledovým salátem, rajčaty, rukolou, omáčkou McChicken™ a grilovaným kuřecím prsním řízkem.

Chutově lepší jak McRoll, s láskou zabalené kuřecí prso chutná mnohem líp než klasické nugetty. Hranolky byly výborné, koření je stejné jako farmářské hranolky. Pokud srovnáte oficiální obrázek a výsledný produkt, vypadají docela stejně. :)

Dave


Reálné fotky:

b_400_0_16777215_00_images_stories_mcdonalds-mcwrapIV.jpg


b_400_0_16777215_00_images_stories_mcdonalds-mcwrapV.jpg

Classic Beef Wrap
-pšeničná tortilla plněná čerstvým ledovým salátem, rukolou, omáčkou z kysané smetany s pepřem, smaženou cibulkou a grilovaným hovězím plátkem

Dave a Pedestrian