Burger King - Santa Fe, New Mexico, USA

Burger King
3478 Zafarano Dr.
Santa Fe, NM, 87507

Drive-Thru

So - Út: 5:30-24:00
St - Pá: 5:30-2:00

Jsme v Santa Fe, hlavním městě Nového Mexika, kde to i přes plápolající americké vlajky připomíná spíš Mexiko než USA. Na Američana aby tu člověk narazil, samej Mexikánec, a vůbec, celé město je pomexičtělé (názvy ulic, restaurace apod.). Nás ale žádné tacos nebo burrito nezajímá a vcházíme do Burger Kingu.

 

Burger King - Santa Fe, New Mexico, USA

Burger King leží přes ulici poblíž křižovatky Zafarano Dr. a Cerrillos Rd. Hned u restaurace najdete i jeden z největších řetězců kin ve Spojených státech a to Regal Cinemas Stadium 14. Burger King jsme navštívili ve večerních hodinách. Restaurace je opravdu malinká a nabízí jen pár míst k sezení.

Jak vidno z obrázků, klasické dřevěné stolečky a sedáky a tradiční ohrádka před pokladnami. Kompletní osazenstvo restaurace včetně obsluhy tvořili Mexikánci a v rohu sedící bezdomovec srkajíc svůj shake.

Burger King - Santa Fe, New Mexico, USA

Objednal jsem si Crispy Chicken Parmesan menu se středníma hranolkama a střední colou. Burger teda fakt nevypadal jako na obrázku. Po rozbalení ze sáčku na mě vykoukl takový rozplizlý chcípák, avšak o to lepší byl! Kuřecí filet s domácím kořením s jemně štiplavou omáčkou, roztavenou mozzarellou a na kousky nakrájenými plátky parmezánu v teplé housce byl oázou chutí a vůní. Hranolky byly trochu obalené v soli, ale tak to já rád. Pochutnal jsem si.

 

Celkově doporučuji: ****

 

Pedestrian
25.9.2013, 20:49
Celková útrata: $8.10