burger king vaclavske namesti praha 1

Burger King Václavské náměstí
Václavské náměstí 52/801
110 00 Praha 1 – Nové Město

Bezedný kelímek

Po - Čt: 10:00–01:00
Pá - So: NONSTOP
Ne: NONSTOP do 01:00

Společnost Burger King Worldwide dne 30. dubna 2014 oslavila otevření své 10. restaurace BURGER KING® v Praze. Tato akce se uskutečnila v 11.00 hodin na Václavském náměstí 52/801. Po pěti letech přítomnosti světoznámé značky v České republice se stala zároveň 13. restaurací. A jakou zvláštnost si Burger King připravil v této restauraci?

 burger king vaclavske namesti praha 5

Burger King zaujal místo po poslední historické samoobsluze na Václavském náměstí a sídlí v bílé rohové budově. Otevření restaurace proběhlo ve velkém stylu 50.let spolu se zakladateli Burger King a Elvisem, více na videu

burger king vaclavske namesti praha 3

Restaurace je docela malá s počtem míst cca do 50. Restaurace bych rozdělil na levou a pravou část. V levé části vyjdete po šikmé plošině nebo po schodech k pokladnám u kterých se nachází i placené toalety. Pokud jste již nakoupili v restauraci a nemáte účtenku nebo i máte, požádejte obsluhu o puštění zdarma přes turnikety, vyhnete se tak zbytečnému placení za toalety. (10 Kč)

burger king vaclavske namesti praha 2

V pravé části nalezne několik desítek míst k sezení různého typu. Koženkové lavice podél stěn, barový koutek v přední části a nebo můžete využít klasické posezení na židlích.

burger king vaclavske namesti praha 4

Zajímavostí této restaurací je modrý svatý Václav na koni. Burger King nezklamal a opět věnoval jednu zeď vztahující se k místu kde je umístěna restaurace. Restaurace byla po dobu návštěv čistá a i bez front. Toalety byly taktéž čisté.

burger king vaclavske namesti praha 6

Objednal jsem si během dvou návštěv Steak House menu, hranolky a Mirindu a Pepsi. Obsluha byla v obou případech rychlá a bezproblémová, během 3 minut jsem již odcházel s celou objednávkou ke stolu. Steakhouse byl na pohled i chuťově výborný. Pěkná sezamová bulka, hodně smažené cibulky, čerstvého salátu, rajčat a poctivý kus šťavnatého masa.

 burger king vaclavske namesti praha 7

 Hranolky byly sice málo slané, ale množství bylo nadprůměrné. Plus dávám za bezedný kelímek a kečup nebo majonéza zdarma k menu.

 Návštěvou Burger Kingu na Václavském náměstí nic nezkazíte a ještě můžete koukat na modrého svatého Václava :-)

Celkově doporučuji: ****

Dave
26.5.2014, 18:01, 11.11.2014 12:30
Celková útrata: 310 Kč