Johnny Rockets - Denver, Colorado, USA

Johnny Rockets
3000 E 1st Ave
Denver, CO 80206

Po - So: 10:00-21:00
Ne: 10:00-18:00

Johnny Rockets jsme navštívili již loni v New Jersey, leč jsme vám na něj nepřinesli recenzi. Tuto chybu však už tentokrát neuděláme a vy se s námi můžete podívat na zoubek Českou republikou nedotčenou restauraci.

 

Johnny Rockets - Denver, Colorado, USA

Johnny Rockets je samozřejmě další z mnoha amerických franšízových restaurací, který má za cíl vytvořit klasickou americkou kuchyni. Restaurant byl založen 6. června roku 1986 Ronnem Teitelbauem v největším městě Kalifornie - Los Angeles. K dnešnímu dni evidujeme po celém světě více než 300 restaurací. Největší restaurant se nachází v Dominikánské republice a k sezení nabízí neuvěřitelných 200 míst. Johnny Rockets letos dokonce otevřel i v Pákistánu, kde slaví velký úspěch. Hlavní nabídka cílí na hamburgery, hranolky a shaky.

Johnny Rockets - Denver, Colorado, USA

My jsme recenzování Johnny Rockets podrobili restaurant v nákupním středisku Cherry Creek v hlavním městě Colorada Denveru. Restaurace má otevřenou kuchyni a velice příjemný interiér s rudýma vinylovýma židličkama, jukeboxy a v některých lokacích dokonce i zpívajícím a tančícím personálem! To se údajně koná každou půl hodinu, za dobu naší návštěvy se však nic takového nedělo. K obědu jsem si z nabídky vybral Chicken Philly Cheese Steak s hranolkama a k pití colu. Nakrájená grilovaná kuřecí prsíčka s grilovanou cibulkou a na mé přání sýrem čedar, to vše v měkoučkém sendviči. Na papírovém tácku, který se servíruje k hranolkám, nechyběl ani kečupový smajlík, což je trademark Johnny Rockets. Abych byl však upřímný: úsměv na rtech mi jídlo opravdu nepřivodilo. Problém byl nejspíš se samotným výběrem, protože počínaje touto návštěvou mi grilovaná jídla začala lézt krkem. Grilováním prošlo počínaje tímto sendvičem vše od kuřecího masa, cibulky a sýra. Po konzumaci jídla mi bylo vyloženě špatně a těžko. Jídlo jsem naštěstí strávil v parku u řeky hned naproti nákupnímu centru. Jako jídlo samotné nebylo špatné, ale s tím grilováním už to v USA opravdu přehání.

Johnny Rockets - Denver, Colorado, USA

Špatně mi nebylo jen z jídla, ale i z placení. V Americe je takový standard, že po tom, co dojíte své jídlo, vám obsluha položí na stůl účet a s úsměvem na rtech vám oznámí: "Take your time. Whenever you ready." V českém překladu to zní asi následovně: "Zaplať a vypadni." Tady to vyvrcholilo tím, že účet nám servírka na stůl položila někdy v polovině jídla, což nebylo zrovna dvakrát taktní. Jasně, je super, že na stole necháte peníze a odejdete a nemusíte 20 minut čekat na pingla s peněženkou jako u nás, ale všechno má své meze. Další problém nastal s placením, protože jsme potřebovali vrátit a v Americe nerozumí českému "nazpátek". Příklad: jídlo stojí celkem 32 usd, ale vy máte jen padesátibábu, tak řeknete: "Forty", což prostě obsluha nedá a vrátí vám na plnou cenu. Pecka bylo i to, že lístek, ve kterém nám servírka přinesla účet, stálo: "Last chance for desert". Tohle naše česká nátura prostě nikdy nepochopí.

 

Celkově doporučuji: ***

 

Pedestrian
24.9.2013, 13:48
Celková útrata: již neznámá