KFC

KFC - Černý Most, Praha 9

KFC Černý Most DT
Chlumecká 2461
190 00 Praha

WIFI
Drive Thru
Bezedný kelímek

Zahrádka

Po - Ne: 09:00 - 22:00

Na pražském Černém Mostě máte na výběr ze dvou restaurací KFC. Jedna se nachází v KFC - Centrum Černý Most, Praha 9 a druhá přesně na druhé straně Chlumecké ulice blíže k metru. První jsme již navštívili a proto se vydáváme od konečné metra B po pěší lávce na druhou stranu čtyřproudové Chlumecké ulice. KFC uvidíte již na lávce, následně stačí překonat schody a dva nebezpečné přechody a jste u restaurace. Pokud přijedete autem určitě vás potěší Drive Thru, velké parkoviště a pokud bude i vaše auto hladové, oceníte přítomnost benzinová pumpy, která s KFC sousedí.

Číst dál...

KFC - Mariahilfer Strasse

KFC
Mariahilfer Straße 119
1070 Wien, Rakousko

Ne - Čt: 10:00 - 24:00
Pá - So: 10:00 - 01:00

Po celodenní procházce historickou Vídní a návratu z Schönbrunnských zahrad jednomu vyhládne. A protože přímo na rušné Mariahilfer Straße stojí dvoupatrový prosklený barák KFC jako kráva, neváháme a zapadáme dovnitř. Fronta jako kráva, která se táhla pomalu ke vstupním dveřím, že nebylo přes množství hlav vidět na pokladny. Po zhruba 15 minutách čekání ve stádě se konečně dostáváme na řadu. Objednávám Crispy Box s 5 stripsama, kyblíčkem hranolek, kukuřicí, horkým ovocným čajem a půllitrovou colou. Jako dip ke stripsům jsem zvolil tradiční barbecue. Pokladní uměl výborně anglicky, takže objednávka dopadla na jedničku.

Číst dál...

KFC Express - West Palm Beach Plaza, Florida, USA

KFC Express
West Palm Beach
Mile Post 94
Florida's Turnpike
FL 33413, Spojené státy

Cestou po dálnici do Miami zastavujeme v menším nákupním středisku, jehož součástí je i KFC Express. Ostatní fast-foody měly v 8 hodin večer již zavřeno. Původně jsme totiž hodlali jít do Pizza Hutu.

 

Číst dál...

KFC - Royal Palm Beach, Florida, USA

KFC Royal Palm Beach
667 Royal Palm Beach Blvd.
Royal Palm Beach, FL 33411

Drive-thru
Wi-Fi

Ne-Čt: 10:00-22:00
Pa-So: 10:00-23:00

Jsme na slunné Floridě, kde vlhkost vzduchu dosahuje až 90 %. Jak ale chutná v klimatizovaných fast-foodech? A napravilo americké KFC své fiasko z loňska?

Číst dál...

KFC - Tower Hill, London, UK

KFC - Tower Hill
1 Tower Hill Terrace
London EC3N 4EE

Po - Čt: 10:30 - 20:00
Pá: 10:30 - 21:00
So: 10:30 - 21:00
Ne 10:30 - 20:00

Vypravili jsme se do hlavního města Velké Británie. Počasí v překrásném a velkolepém Londýně bylo tradičně těsně před deštěm, černé mraky a zvedal se vítr. Pochmurnou atmosféru doplňoval v dálce Tower Bridge, u kterého nás nakonec zasáhla velká a rychlá průtrž mračen. Pomník, padlým za druhé světové války, nám ale dobře posloužil jako přístřešek před deštěm. Naproti přes ulici jsme spatřili malý svítivý nápis KFC OPEN a schody někam do podzemí. Počasí i tento vchod nás měl upozornit, nechoďte tam! To nebude dobré! I přesto jsme se tímto směrem vydali.

Číst dál...