KFC Globus, Sarska, Praha, Zličín

KFC Globus
Sárská 124/7
Praha 13 - Zličín

WIFI
Drive-Thru
Zahrádka
Dětské hřiště

Po - So: 8:00 - 23:00
Ne: 9:00 - 23:00

Na pražském Zličíně jsme za husté sněhové vánice navštívili místní KFC. Najdete ho mezi obchodními centry Globus a Metropole Zličín hned u sjezdu z Rozvadovské spojky. KFC nabízí Drive-Thru a vlastní parkoviště. Za hustého sněžení je docela problém se na zámkové dlažbě nesrazit s jiným autem vyjíždějící z DriveThru. Od metra je vzdálený 129 metrů, ale složitě se sem dostávat pěšky, je lepší využít KFC v Metropoli Zličín.

 

KFC Globus, Sarska, Praha, Zličín

Samostatně stojící budova KFC zaujme šedivou fasádou, zahrádkou, dětským hřištěm se skluzavkou a velkým kyblíkem na stožáru. Kolem KFC vede cesta zadem přes parkoviště k DriveThru. U vjezdu na parkoviště jsou i závory, v době návštěvy ale funkční nebyly. Jak už jsem zmínil, v zimě si dávejte pozor při vjezdu ke KFC na auta vyjíždějící z DriveThru, abyste stihli včas zastavit. Parkoviště je velké cca pro 50 vozů.

KFC Globus, Sarska, Praha, Zličín

Interiér restaurace je celkem nový, ale některé kusy nábytku bych řekl jsou tu už déle. U vstupu naleznete barový pultík a světle béžové koženkové lavice. U oken jsou převážně klasické židle a kulaté stoly. V centrální části restaurace můžete posedět v červený půlkruhových sedačkách. V období vánoc byla restaurace i vkusně vyzdobena.

KFC Globus, Sarska, Praha, Zličín

Kasy najdete v zadní části restaurace. Fronty se tvořily, ale celkem to šlo.. Čekaní do 5 minut. Restaurace byla čistá, nikde žádný tác s odpadem.

Obsluha byla příjemná, objednávka byla vyřízena v pořádku. Problém nastal když jsem chtěl po obsluze účtenku, kterou nemohli najit a pak jsem dostal úplně jinou s dotazníkem na spokojenost s restaurací, pro mě lepší a získal jsem tím jeden twister zdarma.

KFC Globus, Sarska, Praha, Zličín

Objednal jsem si už moje tradiční testovací Grander Texas menu s hranolkami a kolou. Grander byl úžasný - maso teplé, velký plátek slaniny, sýr se ještě ani neroztekl, salát i cibule v dostatečném množství. Houska mohla být, ale víc opečená a křupavější. Hranolky vypadaly nějak gumově a neosoleně a také ve finále byly. Bezedný kelímek potěšil, kdyby stále nedávali menší a menší objem. Zákazník pak musí minimálně jednou k post-mixu pro doplnění kelímku.

KFC Globus, Sarska, Praha, Zličín

Celkově doporučuji: ****

Dave
9.12.2012, 14:34
Celková útrata: 135 Kč