KFC - Centrum Černý Most, Praha

KFC Centrum Černý Most
Chlumecká 756/6
Praha 9

WIFI

Po - Ne: 09:00 - 22:00
telefon: 235 013 492

V březnu tohoto roku bylo slavnostně otevřeno rozšíření a celková rekonstrukce nejstaršího nákupního centra v České republice. Jak už někteří tuší jedná se o Centrum Černý Most na okraji Prahy. Centrum má výhodnou polohu u Pražského okruhu, dálnice D11, R10, Metra B - Černý most a autobusového terminálu. Pro cyklisty je připraveno vlastní zázemí se sprchami a kryté venkovní parkoviště. K centru dojdete za několik málo minut pěšky případně pohodlně zaparkujete na rozšířeném parkovišti na střeše centra pro 3200 aut. Celková plocha budovy skrývá 82000 m2 se 169 obchody.

Z venku vás určitě zaujme nové svěží logo, které je za tmy doplněno o světelné efekty. U západního vchodu budete procházet novou zelení, odpočinkovou zónou a dětským hřištěm. Pokud zaparkujete na střeše, můžete využít zimní zahradu nebo pánský koutek.

KFC - Centrum Černý Most, Praha

Interiér nového centra je svěží, vzdušný a nabízí spoustu odpočinkových zón. Pokud dojdete až na druhý konec centra (pokud jdete od Metra) naleznete se v novém Food Courtu. Prostoru k sezení je dostatek, pokud budete mít štěstí můžete slyšet i vidět vystoupení klavíristy. Posezení je ozvláštněno lesním prostředí a lampami ve tvaru "hub". Ale pozor, hlavně do nich nenarážejte, jsou značně nestabilní. Za dobu návštěvy jedna lampa nebyla dítěvzdorná a už letěla na ostatní zákazníky.

KFC - Centrum Černý Most, Praha

Navštívená restaurace je v obložena světlým dřevem a velkým logem KFC, které nepřehlídnete. Nalevo od pokladen jsou dva dotykové postmixy na bezedný nápoj. Zaměstnanci KFC si na nás přichystali ucpaný odpad a kompletně zastříkaný postmix. Málem bych zapomněl, ucpaný odpad se snažili opravit pomocí "KFC Zvonu", který můžete i vidět na fotce. Teprve když jsme po 30 minutách odcházeli se jim povedlo uspaný odpad opravit.

S obsluhou jsem byl spokojen, rychlá, zbytečně se neptala a na první pokus vše připravila správně. Dokonce jsem tentokrát dostal i dva ubrousky.

KFC - Centrum Černý Most, Praha

Objednal jsem si Grander Texas menu, hranolky a bezedný nápoj. Navíc jsem měl z minula kód na twister zdarma, který jsem uplatnil.

Grander byl celkem v pořádku, tradičně velký kus prsního kuřete, plátek sýra s lehce pálivou omáčkou, čerstvá zelenina a lahodná slanina. Problém nastal až u housky, která byla doslova, úplně zmrzlá. Hranolky gumové, děs a bída...

KFC - Centrum Černý Most, Praha

Úsměv po Granderu mě hned přešel po prvním kousnutí do Twistera. Tento, budeme tomu říkat "Produkt", jsem dostal jako bonus za vyplnění dotazníku spokojenosti z jiné restaurace. Dostat dotazník na tuto restauraci, bude to mít hodně vybarvené. Produkt byl naprosto příšerný, ani jsem ho nedojedl. Vnitřek tortily se totiž topil v omáčce, chudák zelenina a maso, tohoto Twister místní kuchaři úplně zabili. Dovršením všeho mi z něj o několik hodin bylo dost špatně.

Celkově doporučuji: ***

Dave
15.8.2013, 19:32
Celková útrata: 135 Kč