KFC - Tower Hill, London, UK

KFC - Tower Hill
1 Tower Hill Terrace
London EC3N 4EE

Po - Čt: 10:30 - 20:00
Pá: 10:30 - 21:00
So: 10:30 - 21:00
Ne 10:30 - 20:00

Vypravili jsme se do hlavního města Velké Británie. Počasí v překrásném a velkolepém Londýně bylo tradičně těsně před deštěm, černé mraky a zvedal se vítr. Pochmurnou atmosféru doplňoval v dálce Tower Bridge, u kterého nás nakonec zasáhla velká a rychlá průtrž mračen. Pomník, padlým za druhé světové války, nám ale dobře posloužil jako přístřešek před deštěm. Naproti přes ulici jsme spatřili malý svítivý nápis KFC OPEN a schody někam do podzemí. Počasí i tento vchod nás měl upozornit, nechoďte tam! To nebude dobré! I přesto jsme se tímto směrem vydali.

 

KFC - Tower Hill, London, UK

Čím blíže jsme byli, tím víc nám vchod připomínal veřejné toalety a nebyli jsme daleko. Odpadky na schodech, listí a hnusný šedivý vchod do restaurace.

KFC - Tower Hill, London, UK

KFC - Tower Hill, London, UK

Interiér restaurace byl ve stylu žaláře v Tower Bridge. Železné sloupy, pouliční lampy, cihlové zdi, pofidérní vchod na toalety jen umocňovalo pocit špatně vybrané restaurace.

KFC - Tower Hill, London, UK

Čistá restaurace moc nebyla, úklidová četa sice občas prošla kolem, ale už většinou nic neodnesla, ani táci s dojedeným jídlem. Hranolky na podlaze začali uklízet až po půl hodině.

KFC - Tower Hill, London, UK

Toalety byly v tomto KFC za 50p a to by si člověk řekl, když jsou placené budou alespoň čisté. Opak byl pravdou. Všude přítomná tryskající voda z mušlí a umyvadel, papírové utěrky nedoplněné a ležící na podlaze a opravdu nízký strop s klenbou.

KFC - Tower Hill, London, UK

Člověk měl co dělat, aby neuklouzl a ještě se nepraštil o strop. V mém případě jsem sice neuklouzl, ale zato jsem se 2x praštil do hlavy.

KFC - Tower Hill, London, UK

Dále nás v restauraci překvapila páska na tvoření fronty do hadu, prošli jsme teda o několik metru navíc podle pásky a chtěli si objednat. Servis proběhl celkem v pořádku, akorát jsem nedostal ubrousky ani účtenku. Přítelkyně pro změnu nedostala brčko.

KFC - Tower Hill, London, UK

Pokaždé když jedu do zahraničí, snažím se vyzkoušet nějakou místní novinku. Objednal jsem si tedy novinku Scorcher Box Meal s kukuřicí, stripsy a 7UPem. Místo kukuřice byl ještě na výběr kelímek s fazolemi. Propagační leták nenasvědčoval, že by burger měl být nějak moc pálivý a proto jsem si box objednal. Už při první soustu jsem věděl, že jsem si ho dávat neměl. V očích a následně v celém těle mi šlehaly plameny ohně. Jak chutnal ve finále celý burger už neřeknu, nic jiného než pálivost jsem necítil. Burger byl tvořený velkým plátem kuřecího prsa, ledovým salátem, na jedné straně pálivou salsa omáčkou a na druhé žlutou.

KFC - Tower Hill, London, UK

Kukuřice by byla super, kdybych k ní dostal taky sůl a pepř. Stripsy byly doslova výsměch od kuchaře, takhle malinké jsem je ještě v životě nedostal. Přiřadil bych je spíše k jednohubkám. Dovršením všeho byl 7UP z post mixu, který zapáchal jako přípravek na záchody.

KFC - Tower Hill, London, UK

Nakonec jsme zjistili, že restaurace má i druhý vchod v pasáži se suvenýry a dalšími restauracemi. Něco ve stylu když procházíte v Praze pasáží od Karlova mostu ke Karlovým Lázním. Příště si radši zajdeme do restaurací v této pasáži, nejen že měli levnější ceny, ale i jídlo co měli jejich zákazníci na stolech, vypadalo mnohem líp než naše v KFC.

 

Celkově nedoporučuji: *

Dave
26.10.2013, 13:12
Celková útrata: 6,19£