KFC - Černý Most, Praha 9

KFC Černý Most DT
Chlumecká 2461
190 00 Praha

WIFI
Drive Thru
Bezedný kelímek

Zahrádka

Po - Ne: 09:00 - 22:00

Na pražském Černém Mostě máte na výběr ze dvou restaurací KFC. Jedna se nachází v KFC - Centrum Černý Most, Praha 9 a druhá přesně na druhé straně Chlumecké ulice blíže k metru. První jsme již navštívili a proto se vydáváme od konečné metra B po pěší lávce na druhou stranu čtyřproudové Chlumecké ulice. KFC uvidíte již na lávce, následně stačí překonat schody a dva nebezpečné přechody a jste u restaurace. Pokud přijedete autem určitě vás potěší Drive Thru, velké parkoviště a pokud bude i vaše auto hladové, oceníte přítomnost benzinová pumpy, která s KFC sousedí.

 

KFC - Černý Most, Praha 9

Restaurace je samostatně stojící budova u benzinové pumpy Agip. V letních měsích je před restaurací otevřená zahrádka s oboustranou markýzou. Pobyt na zahradce není moc příjemný, díky neustále projíždějícím autům kolem restaurace do Drive Thru. Hliníkové židličky a kamené stoly také nejsou moc příjemné. Restuarace byla již několikrát za dobu své existence zrekonstruována, poprvé v říjnu 2007 a následně ještě po druhé do současné podoby v červnu 2011.

KFC - Černý Most, Praha 9

Toto KFC je "jedinečné" svou zasklenou zimní zahradou a všude přítomnou faunou a flórou. U pokladen se nacházejí dvě velká akvária, která ale byla dost špinavá. V restauraci je dále několik kytek a nejzajímavější část restarace se nachází v zadní části, v zimní zahradě. V létě to rozhodně zimní zahrada není, přirovnal bych ji spíš k poušti a pokud zrovna nefunguje klimatizace budete si připadat jako ve skleníku na poušti.

KFC - Černý Most, Praha 9

Toalety se naházejí hned u pokladen, několikrát se mi už ale stalo, že jsem omylem zavítal na dámské záchody. Toalety nebyly čisté.

V restauraci je dostatek míst k sezení.

KFC - Černý Most, Praha 9

V přední části resttaurace najdete klasické vybavení KFC restaurací - půlkruhové sedačky, židličky, dřevěné stoly, kulaté a válcovité lampy umístěné u stropu.

KFC - Černý Most, Praha 9

Zimní zahrada ja kompletně prosklená a působí jako "oáza". Po pravé straně se můžete usadit na gauči a křesílku.

KFC - Černý Most, Praha 9

Zahrada je rozdělana dlouhou koženkovou lavicí, která je přes celou zimní zahradu. 

KFC - Černý Most, Praha 9

Na druhé straně koženkové lavice jsou umístěné truhlíky s kaktusy, poličkami a stolečky s křesílky.

KFC - Černý Most, Praha 9

V restaraci jsem byl v průběhu dvou měsíců asi 6x a situace je vždy podobná. Dlouhé fronty cca na 5-10 minut, pomalá obsluha, pokud je v restauraci velká fronta schopní prodavači obsluhují více zákazníků najednou, tady bohužel zvládají jen jednoho.

KFC - Černý Most, Praha 9

Objednal jsem si testovací Grander Texas menu s Pepsi a hranolkami. Obsluha byla pomalá a dovršením všeho bylo dlouhé čekání než mi donesou Grandera ke stolu. Ani jsem nebyl předem upozorněn. Měl být hotový za 2 minuty a ve výsledku jsem čekal 7 minut. Grander houska byla taková vysušená, ale nebyla špatná. Suroviny byly čerstvé, sýr se pěkně roztekl a maso bylo větších rozměrů než jindy. Slanina byla na můj vkus až moc propečená až tuhá.

KFC - Černý Most, Praha 9

Hranolky byly naprosto bez chuti, neosolené a gumové. Pití naštěstí bylo bez problému.

 

Celkově doporučuji: **

Dave
30.4.2014, 13:12 (další návštěvy 1.,14. 21.,22.8)
Celková útrata: 135 Kč