McDonald´s

Publikováno: 3.1.2017

mcdonalds nadrazi holesovice fastfoods.cz

McDonald´s - Nádraží Holešovice
Plynární 167
170 00 Praha 7

McWalk
Snídaně
Wifi

Po - Ne: 7:00 - 23:00

Vypravili jsme se do druhého McDonaldu v Praze 7, který se nachází přímo u Metra C - Nádraží Holešovice. Okolí restaurace je špinavé, plné bezdomovců a dalších divnolidí a jiné to není ani uvnitř. Za nás, ze všech navštívených McDonaldů, se jedná o nejhorší McDonald´s restauraci v Praze! (pozn.: 2. v pořadí byl McDonald´s - Pražská tržnice, Praha 7 (Uzavřeno), ale ten už radši zavřeli.). A co nás k tomu vede?

Číst dál...

mcdonalds berlin zoo 01

McDonald´s
Hardenbergplatz 2-4
10623 Berlin

McCafé
Narozeninové oslavy
WIFI

Po - Ne: NONSTOP

Navštívili jsme opět Berlín a nemohli jsme vynechat nějaký Fast Food. Tentokrát jsme si zajeli autobusem číslo 200 na konečnou do berlínské Zoologické zahrady a otestovali zlaté obloučky McDonaldu. Zvenku nevábná budova, kde McDonalds obývá dvě patra, nás nechala na vážkách zda vůbec jít dovnitř. Za rohem bylo ještě KFC, ale nakonec jsme se odhodlali a vešli. Ale...

Číst dál...

mcdonalds annaberg nemecko 01

Mcdonald´s Annaberg
Chemnitzer Straße 36
09456 Annaberg-Buchholz
Německo

McDrive
Playland
Zahrádka
WIFI

Po - Čt: 07:00 - 00:00
Pá - So: 07:00 - 02:00
Ne: 09:00 - 00:00

Vypravili jsme se na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor. V zimě i v létě na Klínovci a v okolí najdete spoustu sportovních a turistických atrakcí - lyžování, snowboard park, nově zrekonstruovaná historická rozhledna, sjezd na horských koloběžkách, lanové centrum, měděný důl, Ježíškova cesta na Božím Daru, Jáchymov, bobová dráha v Oberwiesenthalu, sjezdová trať pro kola a spoustu dalších. Pokud, ale dostanete chuť na nějaký fastfood jako my, v České republice máte na výběr 32 km vzdálený McDonald´s - T.G.Masaryka, Karlovy Vary nebo 42 km vzdálené KFC - Chomutov. Podívali jsme se ještě k našim sousedům do Německa, kde je nejbližší McDonald´s vzdálený pouhých 29 km. V Karlových Varech i Chomutově jsme již byli, proto hurá do německého Annabergu a rovnou i nakoupit kvalitní potraviny v místním Kauflandu.

Číst dál...

mcdonalds prager strasse dresden 01

McDonald´s
Prager Str. 4A
01069 Dresden

WIFI
McCafé

Po - So: 8:00 - 0:00
Ne: 8:30 - 0:00

Nacházíme se na Prager Straße v německých Drážďanech. Na této nejznámější nákupní ulici v Drážďanech, začínající od hlavního vlakového nádraží a končící křížením s ulicí Waisenhaus Strasse, najedete spoustu zajímavých obchodů, ale i několik fast foodů. Přibližně uprostřed ulice jsme si vybrali prosklenou budovu McDonaldu. 

Číst dál...

McDonald´s - Leicester Square, London, UK

McDonald's Swiss Court
5 Swiss Court
Leicester Square
W1V 8HT London

WIFI
Venkovní zahrádka

Po - Ne: 5:00 - 3:00

Nacházíme se v Londýně u Leicester Square. Toto náměstí je proslulé jako centrum zábavy, kde se nachází nejvýznamnější kina v kterých probíhá většina britských premiér. Kina na tomto náměstí se pyšní největším promítacím plátnem i největší kapacitou hlediště. Kino Odeon s hledištěm pro 1700 diváků a Empire pro 1300 diváků stojí za povšimnutí. Dalším lákadlem tohoto náměstí je bezesporu čtyř patrový čokoládový svět M&M's World, kde su můžete koupit litry M&M´s bonbonů a jiných upomínkových věcí. Když už stojíte u M&M's World můžete se ještě kochat u zvonkohry a nebo zajít do jednoho z fast foodů na tomto náměstí. Na výběr máte hned z několika - KFC, McDonald´s, Burger King, Pizza Hut a nedaleko jsme zahlédli i první evropskou pobočku Five Guys, ale fronta byla až na ulici a minimálně na hodinu. Vsadili jsme tedy na jistotu a otevřeli svá srdce a žaludky McDonaldu.

Číst dál...