McDonald´s Winthrop St. Cork

McDonald´s Winthrop St.
4-5 Winthrop Street
Cork, Ireland

Free WIFI

Po - St: 7:00 - 24:00
Čt: 7:00 - 5:00
Pá - So: Nonstop
Ne: 5:00 - 24:00

Stále zůstáváme v irském Corku. V jedné z bočních ulic z rušné nákupnítřídy St. Patrick Street jsme našli zelenou budovu se zlatými obloučky. Bylo radost najit jeden ze šesti McDonaldů v Corku. Pojďme dovnitř..

 

McDonald´s Winthrop St. Cork

McDonald´s sídlí ve starší bílo-zelené budově se stříbrným logem McDonald´s. Restaurace je patrová, v přízemí naleznete několik pokladen, spoustu stolů různého typu a schodiště do prvního patra, kde najdete toalety, kožená barevná křesílka, barevné židličky a jiné. Celkově musím říct, že tento McDonald´s je hodně barevný a má velmi povedený design.

 McDonald´s Winthrop St. Cork

V McDonaldu je také barový koutek.

McDonald´s Winthrop St. Cork

Čistota restaurace byla na vysoké úrovni, úklidovou četu jsem během hodiny v tomto McDonaldu viděl několikrát.

Když jsem se konečně probojoval ke kasám, čekal jsem 5 minut ve frontě. Myslel jsem, že už mám vyhráno, bohužel přišlo to nejhorší. Obsluhovala mě velmi nepříjemná manažerka, vůbec se mi nevěnovala a nechala mě klidně čekat dalších 12 minut na jídlo. Očekával bych, že mě dá stranou a vezme dalšího zákazníka, ale ona místo toho začala skládat krabice od Happy Mealu. Po 12 minutách si konečně všimla, že tam stále jsem a burger už je hotový. Místo aby se omluvila za čekání, hodila mi krabičku s burgerem na tác až málem vyletěl na zem a ať jdu.

McDonald´s Winthrop St. Cork

Objednal jsem si Bacon GTR DLX menu s hranolky a Colou. Hranolky byly otřesně gumové a neosolené, v Irsku se nesolí, to oceňuji, takže jsem si osolil hranolky podle potřeby. Kola byla ok, ledu akorát. Slaninový Burger byl vynikající - křupavá houska, maso ze 100% irského hovězího, čerstvý salát, plátky rajčat a omáčka.

 

Celkově doporučuji: ***

Dave
10.9.2012, 13:40
Celková útrata: 7,75 Euro