McDonald´s Patrick St., Cork, Ireland

McDonald´s Patrick St.
64 Patrick Street
Cork, Ireland

Free WIFI

Po - St: 8:00 - 1:00
Čt - So: Nonstop
Ne: 5:00 - 1:00

Poslední místo v irském Corku jsme vybrali McDonald´s ve světle modré rohové budově z roku 1890 na rušné nákupní třídě St. Patrick Street a Daunt's Square. Původně byla budova pod vlastnictvím firmy Woodford, Bourne & Co., pozůstatky nápisu jsou vidět i na fasádě. Restaurace byla zahalena lešením a probíhala zde rekonstrukce fasády.

 

 

McDonald´s Patrick St., Cork, Ireland

Při vstupu do restaurace mi bylo hned jasné, že tady je rekonstrukce opravdu potřeba. V horním patře akorát probíhala rekonstrukce a schody do horního patra byly uzavřené. V přízemí se zastavil čas, odporné dlaždičky, nábytek z roku raz dva. Toalety byly pouze v horním patře, které se ale zrovna rekonstruovalo.

McDonald´s Patrick St., Cork, Ireland

V zadní části restaurace jsem našel ještě barový stůl z mramoru a historické americké barové židličky.

McDonald´s Patrick St., Cork, Ireland

Původně jsem si chtěl dát celé menu, ale v kapse jsem měl v drobných poslední 2 Eura a 50 Eurovou bankovku jsem si nechtěl rozměňovat. Objednal jsem si dva Cheesburgery, akorát jsem byl přesvědčen, že stojí každý euro a ono dvě. Objednávku jsem předělal na klasické dva Hamburgery, které už jsem neměl dobrých 10 let. V Čechách bych si ho nedal když cenově není rozdíl mezi Hamburgerem a CheeseBurgerem, ale v Irsku je rozdíl euro a to už je celkem dost.

Hamburger byl na mě hrozně suchý, maso ušlo, omáčky málo a houska hrozně pomačkaná. Tentokrát jsem si moc nepochutnal.

Celkově doporučuji: **

Dave
10.9.2012, 19:46
Celková útrata: 2 Eura