McDonalds Karlovy Vary

McDonald's - Karlovy Vary
T.G.Masaryka 560 /17
Karlovy Vary 360 00

WIFI
Zahrádka

Po - Ne: 07:00 - 22:00

Přesně po roce jsme v rámci mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2011 navštívili i karlovarský McDonald. Po poslední návštěvě prošel McDonald úplnou rekonstrukcí.

Venku se nachází vcelku velká krytá zahrádka. Interiér restaurace září novotou a je v duchu nového designu - dřevo, kůže. Pokladny se nacházejí hned u vchodu. Na levé části naleznete posezení a chodbu k toaletám, která jsou placená 10 Kč. Prostor byl čistý i přes velký nával návštěvníků festivalu.

V provozu bylo všech 6 pokladen, ale i přesto se fronty tvořili a čekací doba byla kolem 5-8 minut.

Restauraci jsme navštívili celkem 3x. Já 2x a Pedestrian 1x v rámci aktualizované recenze. Bohužel jsme museli restauraci ** odebrat. Poprvé jsme si dali 2x McFlurry na kterých snad nešlo nic zkazit. Po druhé jsme využili slevové kupony a dal jsem McChicken sendvič a ledový čaj. Byl jsem zhnusen, měl jsem zrovna velký hlad a v takovém frmolu co měli v restauraci jsem nepřekpokládal, že mi do sendviče dají naprosto ovadlý, místy i hnědočerný salát, no fuj! Maso i omáčka McChicken bylo ok, ale ten salát fakt hnus. Pedestrian si dal cheesefresh a ani ho nedojedl, taky nic moc.

Celkově doporučuji: ***

Dave
5.a 6.7.2011

-----------------------

Karlovarský McDonald jsem navštvívil během svého týdenního pobytu na MFF. A obsluhu nelze než vynachválit. Během zahájení a největšího diváckého náporu stíhali zaměstnanci obsluhovat zákazníky bleskurychle. Jídlo čerstvé, chutné, báječné. Až jsem měl sto chutí nechat si zavolat šéfkuchaře a osobně mu vyseknout poklonu. Společně s dalšími návštěvníky filmového festivalu a mými přáteli jsme zkusili všechny burgery a nedostavilo se jediné zklamání. Jeden z nejlepších McDonaldů v republice! Jediný karlovarský, se zahrádkou, navíc dobře situovaný v centru města, kousek od nonstopka (Tipsport baru) a kina Čas. V konání MFF prodloužené otevírací hodiny.

Celkově doporučuji: *****

Pedestrian
5.7.2010