Ruby's Dinette McCarran International Airport

Ruby's Dinette McCarran International Airport
5757 Wazne Newton Blvd
Las Vegas, NV 89119

Free Wi-Fi

Do odletu na Floridu nám zbývá několik hodin, tak na vegaském letišti navštěvujeme další neznámou. Co pro nás Ruby asi připravila?

 

Ruby's Diner je další z řady restauračních řetězců, které mají navodit klasickou americkou kuchyni jako třeba Johnny Rockets. Rudé vinylové sedáky, bílé umakartové stolečky, na stěnách dobové plakáty Coca-Coly a výzdoba v duchu swingové éry 40. let. Pokud vás to zajímá, tak černovlasá slečna v logu restaurace je skutečnou matkou zakladatele Douga Cavanaugha.

Ruby's Dinette McCarran International Airport

První restauraci otevřel Ruby's Diner 7. prosince 1982 na mole Balboa v Kalifornii. Jejími zakladeteli jsou Doug Cavanaugh a Ralph Kosmides. Provozovny má Ruby v Kalifornii, na Hawai, v New Jersey, v Nevadě, v Pensylvánii a v Texasu. Dát si zde můžete vše od hamburgerů, hranolek, mléčných koktejlů, přes polévky, saláty, sendviče až po vegetariánskou nabídku. Ruby servíruje jak snídaně, obědy, tak večeře.

Ruby's Dinette McCarran International Airport

Do restaurantu jsme zavítali po lehkém váhání. Na vegaském letišti je totiž na výběr z více řetězců rychlého občerstvení. V letištním areálu dokonce stojí i palma. :-) Protože jsme na letišti, je interiér restaurace vyzdoben miniaturními letadélky z 2. světové války zavěšenými na stropě. Největší problém nastal při samotné objednávce. Za pokladnou totiž obsluhovala Wantanee a nějaký Ind. Oba dva uměli sotva anglicky a nebylo jim rozumět ani slovo. Moje objednávka naštěstí vyšla, ale kámoš si objednal k jídlu hranolky a místo nich mu přinesli jahodový shake. :D Asi 15 minut jsem z toho měl výtlem, než mi přinesli kuřecí sendvič. Ten byl naprosto obyčejný, kuřecí prso v housce s hromadou salátu a s čerstvým rajčetem. Bylo to suchý a nikterak objevný. K pití jsem si dal balený pomerančový džus, na kterém nešlo co zkazit.

Ruby's Dinette McCarran International Airport

Celkově tedy nemohu moc doporučit. S anglicky mluvící obsluhou by všechno šlo o poznání lépe. Vyšší cenu za útratu do hodnocení nezapočítávám, přirážka za lokaci na letišti je neoddiskutovatelná. Pokud se ocitnete na Gatu D, zkuste radši jinou žrádelnu.

Celkově doporučuji: **

Pedestrian
1.10.2013, 13:22
Celková útrata: $14.46